Nevím co napsat, ta bolest jakou cítím je nevýslovná je mi to strašně líto, bezmoc je slabé slovo. Steve byl nejlepší zpěvák jakýho jsem kdy slyšela, jeho hudba bude znít v našich srdcích navěky a doufám, že se sejdeme nahoře Steve... R.I.P Steve. Milujeme tě.