TIBI CRISTIAN
2010-10-19 10:41
IS NOT TRUE !
NO MUSIC WITH AUT YOU !
NO WORDS.
Thanis
2010-10-19 10:30
If only, I never got a chance to see the great voice live.....can't stop listening to Domino effect it is your true crowning moment.....
Ruth Grüter
2010-10-19 09:39
Ich wünsche seiner liebsten Brigitte, der ganzen Band und seiner Familie für die Zukunft unendlich viel Kraft, Mut und Zuversicht, den unfassbaren Verlust von Steve Lee besser annehmen zu können! Es berührt mich tief im Herzen...!
Wenn ich die Lieder von Gotthard höre, spüre ich einen Schmerz im Herzen...!
Steve's Stimme wird für immer fehlen!
ICH DENKE AN EUCH ALLE!
Herzlichst Ruth Grüter
SVEN
2010-10-19 09:24
STEVE

WE'LL MISS YOU
WHAT A VOICE - WHAT A PERFORMER - WHAT A BAND!
I'VE HAD THE PLEASURE TO SEE YOU 'IN ACTION' 3 TIMES - LAST ONE WITH EUROPE IN KOLN
I'LL NEVER FORGET!
Peter Tkáč
2010-10-19 09:00
Úprimnú sústrasť všetkým príbuzným, priateľom, známym a fanúšikom ktorí poznali tohto skvelého človeka. Moje srdce je smutné a stále plače, že Steve odišiel od nás tak skoro. Pred 14 rokmi v októbri som pri tragickej nehode stratil otca a teraz skvelého speváka a kolegu bubeníka. Ešte bude dlho trvať kým to asi pochopím. Nezabudnem na koncert Rock pod kameňom v Snine / Slovakia/. Steve dúfam, že nebudeš odpočívať, ale v nebi spievať tak skvele ako tu na zemí. Neskôr dovidenia !

Peter Tkáč